Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Powrót

Adres

Osiedle Tysiąclecia 12

Poznań 61-255

Extra-dent na mapie

 

Napisz / zadzwoń

Tel.: 61 870 10 35

Napisz do wybranego lekarza:

Kontakt

 

Godziny otwarcia

pn - pt. 8:00 - 20:00

Zapisy na wizyty odbywają się jedynie

telefonicznie (61 870 10 35)

lub osobiście w godzinach pracy przychodni *

Doktorbart - Dentysta PoznańFundacja Pomocy Dzieciom Tybetu - Nyatri zajmuje się pomocą dzieciom mieszkającym w ośrodku Bon Children's Home usytuowanym na terenie obozu dla uchodźców tybetańskich w wiosce Dolanji (stan Himachal Pradesh), w Indiach.

W ramach programu Opieka Medyczna, Fundacja (z moją stomatologiczną pomocą) zorganizowała akcję: „Dentysta dla Dzieci Tybetu”.

Czytaj więcej...

 

Powodzenie akcji medycznej skierowanej do dzieci z Bon Children’s Home w Dolanji, przeprowadzonej na przełomie października i listopada 2009 roku, utwierdziło nas w przekonaniu o konieczności kontynuowania bezpośredniej pomocy stomatologicznej dla tamtejszej społeczności. Z rzadko nadchodzących, ale serdecznych listów z BCH, klasztoru Menri, a nawet od mieszkańców okolicznych wsi, wiemy, że jesteśmy tam oczekiwani i potrzebni.

 

Czytaj więcej...